Hypermarket Globus Karlovy Vary

Obchodní 30, 362 11 Jenišov u Karlových Varů
Otevírací doba zákaznické kanceláře:
Po – Pá   09:00 – 19:00
So – Ne   09:00 – 19:00

Email:  centrumsluzebkv@email.cz


☎ +420 355 440 035


Opravy zlatých a stříbrných šperků-Karlovy Vary

​Nabízíme profesionální servis a opravy šperků. Zlatnické opravy provádíme ve většině případů na počkaní, veškeré služby provádíme za přijatelné ceny. Jako jediní v Karlových Varech nabízíme svařovaní šperků pomocí laseru.

Opravy zlatých a stříbrných šperků-Karlovy Vary

 

​Nabízíme profesionální servis a opravy šperků. Najdete nás v Karlových Varech-Hypermarket GlobusKarlovy Vary–Jenišov. Zlatnické opravy provádíme ve většině případů na počkaní cca 30 minut, veškeré služby provádíme za přijatelné ceny a vždy s Vámi probereme, zda má oprava význam. Šperk důkladně prohlédneme a nabídneme, co je potřeba se šperkem udělat, aby Vám mohl dělat radost co nejdéle. Vašim klenotům vrátíme původní podobu. Opravujeme veškeré šperky – zlaté i stříbrné, osázené diamanty a dalšími drahými kameny, moderní i starožitné. Zlatnictví – hodinářství. Oprava šperků z chirurgické oceli
Jako jediní v Karlových Varech nabízíme svařovaní šperků pomocí Laseru. Opravy zlata a šperků. Opravy zlatých, stříbrných, ocelových šperků. Čištění a leštění šperků

– čištění a leštění šperků.

Rhodiování zlatých a stříbrných šperků, pozlacení , zlacení stříbrných šperků.

Speciální zlatnický laser umožňuje realizovat velmi jemné opravy na nepřístupných a citlivých místech, mimo jiné v bezprostředním okolí drahých kamenů. Díky laseru lze provádět i takové zlatnické opravy, které by se běžnými postupy nedaly uskutečnit.

Zlatnické opravy zlatých a stříbrných šperků:
– opravy přetržených řetízků a náramků, jejich zkracování, výměny zapínání, zesilování oušek,
– zvětšování a zmenšování prstenů, opravy poškozených ozdob a jiných částí šperků,
– opravy zapínání,
– leštění šperků mechanickým způsobem do vysokého lesku a čištěni ultrazvukem , magnetické leštění,
– matování,
– zasazení vypadnutých kamínků.

Výkup Zlata

Vykupujeme zlaté šperky, zlomkové zlato, zubní zlato, zlaté mince. Cenu vyplácíme okamžitě v hotovosti odborné provedení zkoušky ryzosti před zákazníkem jasné obchodní podmínky dle platných zákonů české republiky přesné vážení na cejchované váze dle platných norem ČR

Provádíme také rytiny a gravírování do šperků, snubních prstenu. Dokážeme opravit i šperky z chirurgické oceli, které díky nejmodernějšímu vybavení dokážeme svařovat pomocí LASERU, leštit a doplnit do nich chybějící kameny.

Dále nabízíme tyto hodinářské opravy:
– zkrácení, prodloužení náramků,
– opravy náramků,
– výměny řemínků,
– opravy upevnění náramků, výměny stěžejek apod.,
– výměny baterií hodinek,
– dále tlaková zkouška vodotěsnosti hodinek.

Další služby, které nabízíme

Opravy zlatých a stříbrných šperků-Karlovy Vary

​Nabízíme profesionální servis a opravy šperků. Zlatnické opravy provádíme ve většině případů na počkaní, veškeré služby provádíme za přijatelné ceny. Jako jediní v Karlových Varech nabízíme svařovaní šperků pomocí laseru.

Výkup zlata Karlovy Vary

Vykupujeme zlaté šperky, zlomkové zlato, zubní zlato, zlaté mince.

Hodinářský servis-Karlovy Vary

Odborně provedeme výměnu baterie baterie v hodinkách, zkrácení tahu, provádíme kontrolu vodotěsnosti hodinek - tlaková zkouška. Ctíme poctivé řemeslo a pracujeme v jeho duchu. Dbáme na precizní provedení, užití kvalitních materiálů a vaši spokojenost aby se vaše hodinky nezastavily a čas běžel přesně tak, jak má.

Ocelový přívěsek nebo klíčenka s vlastní fotografií

Chtěli byste své blízké potěšit opravdu originálním dárkem? Skvělou volbou je přívěsek s fotkou, který Vám vyrobíme na počkaní cca 30minut v naši dílně!

Gravírování a rytí textů, loga a obrázků-Karlovy Vary

Gravírování a rytí textů do snubních prstenů, nožů, hodinek, zapalovačů a různých dárkových předmětu. Většinu gravírovaní provádíme expresně na počkáni v rozmezí 30-60 minut.

Dřevěné hodiny nebo obraz bez hodin s vlastní fotografií

Každý takový dřevěný obraz nebo dřevěné hodiny s vaši donesenou fotografií jsou originální, dárky spojují lidi a dávají najevo, že na obdarovanou osobu myslíme a záleží nám na ní. 

Gravírování štítků – cedule-Karlovy Vary

Součástí našich služeb je výroba štítků, plaket a cedulek. Gravírujeme jmenovky, dveřní štítky, štítky ke strojům, štítky na urny a nejrůznější značení pro skladové a informační systémy.

Oprava brýlí-Karlovy Vary

Nabízíme opravu brýlí laserem. Provádíme expresní opravy v rozmezí 30-60 min, pro svařovaní kovových brýlí používáme nejmodernější laserovou technologii.

Výroba klíčů-Karlovy Vary

Potřebujete vyrobit klíč? Jste tu správně! Vyrábíme většinu běžných cylindrických klíčů, klíče k poštovním schránkám, tvarové klíče, polotovary máme skladem, proto většinu klíčů vyřežeme na počkání.

Výroba autoklíčů-MOMENTÁLNĚ POZASTAVENO!

Nabízíme výrobu autoklíčů: autoklíče bez čipu,​ autoklíče s čipem, obaly na autoklíče, autoklíče s dálkovým ovládáním. Provádíme běžné opravy autoklíčů jako jsou: poškozený plastový obal, vylomená kovová planžeta u sklopných klíčů, poškozená tlačítka - mikrospínače, výměna baterie.

Smuteční štítek, foto na náhrobek, urnu, smuteční jmenovka, štítek na urnu

Jmenovka, štítek na urnu, foto kolumbária.

Oprava obuvi: MOMENTÁLNĚ POZASTAVENO

Na opravu vaší obuvi používáme pouze ten nejkvalitnější materiál. Opravujeme dámskou a pánskou obuv. Rádi Vám poradíme jak pečovat o Vaši obuv tak, aby vydržela co nejdéle.