Hypermarket Globus Karlovy Vary

Obchodní 30, 362 11 Jenišov u Karlových Varů
Otevírací doba zákaznické kanceláře:
Po – Pá   09:00 – 19:00
So – Ne   09:00 – 19:00

Email:  centrumsluzebkv@email.cz


☎ +420 355 440 035


Hodinářský servis-Karlovy Vary

Odborně provedeme výměnu baterie baterie v hodinkách, zkrácení tahu, provádíme kontrolu vodotěsnosti hodinek - tlaková zkouška. Ctíme poctivé řemeslo a pracujeme v jeho duchu. Dbáme na precizní provedení, užití kvalitních materiálů a vaši spokojenost aby se vaše hodinky nezastavily a čas běžel přesně tak, jak má.

Hodinářský servis-Karlovy Vary

Odborně provedeme výměnu baterie v hodinkách, zkrácení tahu. Ctíme poctivé řemeslo a pracujeme v jeho duchu. Dbáme na precizní provedení, užití kvalitních materiálů a vaši spokojenost aby se vaše hodinky nezastavily a čas běžel přesně tak, jak má. Zlatnictví – hodinářství. Najdete nás v Karlových Varech-Hypermarket Globus. Karlovy Vary–Jenišov.

Mnoho drobných oprav provedeme na počkání. Vodotěsné hodinky výměna baterie

Nabízíme výměny baterií u většiny značek hodinek, TISSOT, RADO, Made in SWISS , Japan, apod. Casio, Seiko,
Casio G-Shock Calvin Klein Festina Orient
Prim Swatch Citizen Certina Boccia Titanium, Tommy Hilfiger, Michael Kors,
Wenger Watch S.A.

Provádíme kontrolu vodotěsnosti hodinek – tlaková zkouška se provádí na profesionálním švýcarském přístroji GREINER VIBROGRAF suchou cestou na 30 m, 50 m a 100 m.  Po tlakové zkoušce vodotěsnosti vám bude předložen protokol o provedené zkoušce.

Výměnu baterie provádíme na počkání. Dále provádíme dle ceníku při výměně baterie očištění zadního víka, aby se nečistoty z víka nedostaly do stroje. Dále provádíme kontrolu stavu těsnění , měření baterie a kontrolu oxidace kontaktů baterie. Po výměně baterie dále impregnujeme těsnění zadního víka a uzavření hodinek. Na závěr dle požadavku zákazníka provádíme kontrolní tlakovou zkoušku, standardně suchou cestou od 1 ATM do 10 ATM . Používáme výhradně švýcarské baterie značky Renata.
Nabízíme svařování laserem který umožňuje svaření kovu i v těžko přístupných místech v blízkosti citlivých materiálů jako drahé kameny, plasty apod., kde je vyloučeno využití plamene. Dochází totiž pouze k lokálnímu zahřátí kovu. Jsme schopni opravit např. prsteny a náušnice s kameny ze stříbra, oceli, zlata i jiných kovů, pláště a jiné části a součástky hodinek.

Úprava tahu:

 • Zkrácení kovového tahu
  Od 150 Kč
 • Zkrácení keramického tahu
  Od 300 Kč

Výměna baterie: RENATA MADE IN SWISS

 • Výměna baterie 1,5 V
  Od 150 Kč
 • Výměna baterie 3 V
  Od 180 Kč
 • Tlaková zkouška
  250 Kč

Náhradní díly

 • Těsnění
  Od 100 Kč
 • Koncovka k řemínku
  90 Kč
 • Přezka k řemínku
  90 Kč
 • Závlačka, stěžejka
  Od 80,-Kč
 • Stěžejka  do přezky kovového tahu
  Od  80 Kč

Čištění

 • Čištění pouzdra a tahu
  Od 250 Kč

Další služby, které nabízíme

Opravy zlatých a stříbrných šperků-Karlovy Vary

​Nabízíme profesionální servis a opravy šperků. Zlatnické opravy provádíme ve většině případů na počkaní, veškeré služby provádíme za přijatelné ceny. Jako jediní v Karlových Varech nabízíme svařovaní šperků pomocí laseru.

Výkup zlata Karlovy Vary

Vykupujeme zlaté šperky, zlomkové zlato, zubní zlato, zlaté mince.

Hodinářský servis-Karlovy Vary

Odborně provedeme výměnu baterie baterie v hodinkách, zkrácení tahu, provádíme kontrolu vodotěsnosti hodinek - tlaková zkouška. Ctíme poctivé řemeslo a pracujeme v jeho duchu. Dbáme na precizní provedení, užití kvalitních materiálů a vaši spokojenost aby se vaše hodinky nezastavily a čas běžel přesně tak, jak má.

Ocelový přívěsek nebo klíčenka s vlastní fotografií

Chtěli byste své blízké potěšit opravdu originálním dárkem? Skvělou volbou je přívěsek s fotkou, který Vám vyrobíme na počkaní cca 30minut v naši dílně!

Gravírování a rytí textů, loga a obrázků-Karlovy Vary

Gravírování a rytí textů do snubních prstenů, nožů, hodinek, zapalovačů a různých dárkových předmětu. Většinu gravírovaní provádíme expresně na počkáni v rozmezí 30-60 minut.

Dřevěné hodiny nebo obraz bez hodin s vlastní fotografií

Každý takový dřevěný obraz nebo dřevěné hodiny s vaši donesenou fotografií jsou originální, dárky spojují lidi a dávají najevo, že na obdarovanou osobu myslíme a záleží nám na ní. 

Gravírování štítků – cedule-Karlovy Vary

Součástí našich služeb je výroba štítků, plaket a cedulek. Gravírujeme jmenovky, dveřní štítky, štítky ke strojům, štítky na urny a nejrůznější značení pro skladové a informační systémy.

Oprava brýlí-Karlovy Vary

Nabízíme opravu brýlí laserem. Provádíme expresní opravy v rozmezí 30-60 min, pro svařovaní kovových brýlí používáme nejmodernější laserovou technologii.

Výroba klíčů-Karlovy Vary

Potřebujete vyrobit klíč? Jste tu správně! Vyrábíme většinu běžných cylindrických klíčů, klíče k poštovním schránkám, tvarové klíče, polotovary máme skladem, proto většinu klíčů vyřežeme na počkání.

Výroba autoklíčů-MOMENTÁLNĚ POZASTAVENO!

Nabízíme výrobu autoklíčů: autoklíče bez čipu,​ autoklíče s čipem, obaly na autoklíče, autoklíče s dálkovým ovládáním. Provádíme běžné opravy autoklíčů jako jsou: poškozený plastový obal, vylomená kovová planžeta u sklopných klíčů, poškozená tlačítka - mikrospínače, výměna baterie.

Smuteční štítek, foto na náhrobek, urnu, smuteční jmenovka, štítek na urnu

Jmenovka, štítek na urnu, foto kolumbária.

Oprava obuvi: MOMENTÁLNĚ POZASTAVENO

Na opravu vaší obuvi používáme pouze ten nejkvalitnější materiál. Opravujeme dámskou a pánskou obuv. Rádi Vám poradíme jak pečovat o Vaši obuv tak, aby vydržela co nejdéle.